• Home
  • Ogólne
  • Lampy i inne nowoczesne akcesoria w stylu industrialnym
25 lutego 2020

Lampy i inne nowoczesne akcesoria w stylu industrialnym

Przez 0 1118 Views

Lampy industrialne jako wyrzucony mechanizm koła zębatego z międzywojennej lokomotywy czy schowany w szafie na strychu abażur babci mamy? Magnes-o-reaktywne i na pewno skatalogowane przez Mendelejewa w grupie metali – lampy i meble w stylu industrialnym! Podniosą temperaturę otoczenia i poruszą cyfry lumenów w pomieszczeniach osób ceniących sobie wystrój, elegancję i najnowsze trendy.

Jeżeli elementy wiertarki lub zużyte korbowody są dla Ciebie tym czym smar dla mechanika samochodowego (lub miód dla niedźwiedzia rosyjskiego) to może spodobają się lub zainteresują Cię meble w stylu industrialnym. Meble, lampy i inne metalowe akcesoria industrialne super-łączą się ze stylem neogotyckim i cyberpunk.

Oferowane przez nas produkty marki REC. ON to ręcznie konstruowany sen o utopii. Pochodzące z „zaprojektowanego od nowa odzysku” stojaki, świeczniki, lampy industrialne, lampki stołowe, stojaki na parasole, wieszaki stojące, szafki RTV i akcesoria industrialne to stylizowane konstrukty rodzimego, polskiego producenta. Ekologiczne i komfortowe materiały użyte do stworzenia tych arcydzieł rodem z filmów science-fiction są gwarancją estetyki oraz satysfakcji użytkownika. Każdy produkt to serce włożone w projekt, a efekt finalny jest unikatowym dziełem artystycznym.

Ciekawym świadectwem dotyczącym innowacyjności produktów REC. ON jest sama firma, która nieodpłatnie udostępnia gotowe projekty 3D. Oficjalnie zaproszeni do współpracy architekci chcąc lub pragnąc wnętrz realizowanych projekcją własnej imaginacji odnajdą taką na stronach sieci szerokopasmowej.

Sprawdź kinkiety loftowe i industrialne: https://ardant.pl/kinkiety/kinkiety-industrialne-i-loft/

Modne lampy we wnętrzach

W sklepach z oświetleniem dostępne są dziesiątki modeli lamp w najróżniejszych stylach. Jak wybrać najbardziej odpowiednie? Sprawdźmy, które modele są obecnie modne i do jakich wnętrz pasują.

Lampy nowoczesne

Niewątpliwie lampy o prostych, minimalistycznych wręcz formach, należą do najchętniej wybieranych przez klientów. Zasługą tego jest ich elegancki wygląd i uniwersalność- dzięki prostym kształtom, łatwo można je dopasować do wystroju wnętrza. Nowoczesne lampy mają kolorystykę ograniczoną do kilku barw- zazwyczaj jest to czerń, biel oraz odcienie szarości. Te eleganckie kolory świetnie się sprawdzą we współczesnych wnętrzach!

Lampy – klatki

Ten nowoczesny trend zaistniał we wnętrzach wraz z modą na styl industrialny. Lampy w drucianych klatkach to wyjątkowo ciekawa i przyciągająca wzrok propozycja! Najlepiej prezentują się w formie wiszącej, na przykład w salonie lub sypialni.

Lampy glamour

We wnętrzu urządzonym w stylu glamour, wszystko powinno błyszczeć! Doskonałym tego przykładem są luksusowe lampy glamour, z licznymi kryształkami, efektownie odbijającymi światło. Świetnie wyglądają w zestawieniu ze szklanymi powierzchniami oraz błyszczącymi dekoracjami, które wspólnie tworzą we wnętrzu ekskluzywny wystrój.

 

Lampy solarne w ogrodzie

Lampy solarne gasły się w ciągu dnia i uruchamiały automatycznie w nocy. Lampy mogą być uzupełnieniem ogrodowej instalacji świetlnej lub stanowić osobne i niezależne źródło światła. Różnorodne kształty i wzory lamp solarnych ułatwiają dobranie odpowiedniej wielkości do miejsca ich posadowienia. Montaż lampy nie zajmuje wiele czasu i nie jest skomplikowany. Jedynym warunkiem który, zapewnia ich bezawaryjną pracę i powinien zostać spełniony, jest dostęp do promieni słonecznych (najlepiej, żeby padały pionowo na ogniwa fotowoltaiczne) i brak wysokich krzewów oraz drzew, które mogłyby je zacieniać, uniemożliwiając tym samym ich ładowanie.

Lampy solarne rozmieszczone w ogrodzie powinny być okresowo domontowane i przechowywane w suchym i ciepłym miejscu. Niska temperatura, śnieg i lód mogą spowodować problemy, a brak słońca w miesiącach zimowych uniemożliwi ich pełne ładowanie. Wystawione na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych lampy solarne mogą ulec zniszczeniu lub awarii. Podczas przechowywania należy wyłączyć lampę oraz wyjąć i naładować znajdującą się w lampie baterię. Zaleca się też okresową wymianę akumulatora, minimum raz na 12 miesięcy lub częściej w zależności od stopnia zużycia. Tak przechowywana i prawidłowo użytkowana lampa solarna zapewni bezawaryjne źródło światła przez długi okres.

  Ogólne