#ngo. Nowe technologie dla organizacji obywatelskich.

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z województwa małopolskiego do udziału w całodziennym spotkaniu z nowymi technologiami realizowanym w ramach programu #ngo. Nowe technologie dla organizacji obywatelskich.

Wierzymy, że jednym ze sposobów na wzmocnienie trzeciego sektora jest upowszechnianie wykorzystywania przez organizacje obywatelskie nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych, często określanych jako nowe technologie.
 
Obok wykorzystywanych już dzisiaj powszechnie stron internetowych, mediów społecznościowych, czy wreszcie poczty elektronicznej, jest cała masa aplikacji i narzędzi usprawniających zarządzanie, komunikację, pracę nad projektami itd. Z drugiej strony profesjonalne wykorzystywanie nawet najbardziej podstawowych narzędzi robi ogromną różnicę w skuteczności naszych działań.
 
Stowarzyszenie „Pracownia Obywatelska” rozpoczyna realizację programu #ngo. Nowe technologie dla organizacji obywatelskich, w ramach którego będziemy wyszukiwać, rozpracowywać i promować różnego rodzaju narzędzia i rozwiązania z zakresu ICT oraz nawiązywać międzysektorową współpracę.
 
Program zostanie zainaugurowany otwartym spotkaniem dla małopolskich organizacji pozarządowych, które odbędzie się 19 kwietnia 2013 roku. Rozpoczęcie o 11:00, rejestracja z kawą od 10:30.
 
Szczegółowy program oraz formularz rekrutacyjny na: http://www.hashngo.evenea.pl
Aktualne informacje o naszym programie: https://www.facebook.com/hashNGO
 
Projekt jest finansowany w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

© 2014. All rights reserved.
PRACOWNIA OBYWATELSKA
design Ewa Skrzypiec
code Lech Dulian