Rekrutacja do Szkoły Marketingu Społecznego

Jeśli masz 16-17 lat, mieszkasz w Krakowie i interesuje Cię najbliższa okolica, weź udział w programie szkoleniowo-warsztatowym, dzięki któremu poznasz w praktyce świat marketingu społecznego!

W pierwszym etapie (czerwiec) nauczymy Cię, jak profesjonalnie przygotować kampanię marketingową. W ramach dwóch spotkań popołudniowych i sobotniej konferencji spotkasz się z ludźmi odpowiedzialnymi za takie inicjatywy jak: Modraszek Kolektyw (Cecylia Malik), Kraków Przeciw Igrzyskom (Tomasz Leśniak) czy Antygencja (Marek Tobolewski), którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dowiesz się jak:

– za pomocą virali (memów, infografik, klipów i innych) zrobić szum w mediach społecznościowych,

– zorganizować happening w przestrzeni publicznej, o którym będzie głośno,

– zainteresować swoją akcją media lokalne.

Dodatkowo poznasz zasady działania Budżetu Obywatelskiego – narzędzia włączania mieszkańców w decydowanie o dzielnicy i mieście. W tym roku po raz pierwszy można głosować na terenie całego Krakowa – i to już od 16 roku życia!

Drugi etap (wrzesień) polegać będzie na przygotowaniu i przeprowadzeniu kampanii promocyjnych dla projektów, zakwalifikowanych do głosowania w Budżecie Obywatelskim. Pod okiem doświadczonego i atrakcyjnego tutora przygotujesz kampanię społeczną dla wybranych projektów ze swojej dzielnicy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.05 na adres martyna@pracowniaobywatelska.pl

Formularz zgloszeniowy_MLZL

harmonogram

 

© 2014. All rights reserved.
PRACOWNIA OBYWATELSKA
design Ewa Skrzypiec
code Lech Dulian