Warsztaty Street Art

banner_streetart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas warsztatów wytworzymy elementy dwóch street-artowych instalacji, które powstają w ramach Warsztatów Osiedlowego Disgnu.
Możesz być częścią tej akcji – dołącz do nas! Pomóż nam stworzyć elementy instalacji, poznaj nowe miejsce w Krakowie – Wytwórnię, a potem weź udział w realizacji instalacji – zobacz, jak robi się street art! (Szczególnie zapraszamy osoby w wieku 16-19 lat).

Termin: 6 listopada (czwartek) 16.30-19.30

Miejsce: Wytwórnia, ul.Ślusarska 9 (dojście od ul.Przemysłowej), Zabłocie

Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują na nie zapisy.

Zapisy (do 5 listopada): ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ! – wypełnij krótki formularz

Trochę o pomysłach

PRZYSTANEK.KOMUNIKACJA to pomysł duetu z Grzegórzek – dziewczyn z VIII LO, które postanowiły zamienić na 1 dzień przystanek autobusowy – zazwyczaj anonimowe, pozbawione charakteru miejsce, w przestrzeń zachęcającą do komunikacji międzyludzkiej. Za pomocą cytatów, chmury pozytywnych haseł lewitującej nad głową pasażerów…

DRZEWO MARZEŃ to projekt grupy, która działa w Prokocimiu. Czego brakuje w krakobrazie pomiędzy blokami – czegoś co pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości, pobujać w obłokach, na chwilę zapomnieć o codzienności. Jedno z drzew w Parku Jerzmanowskich zamieni się w drzewo marzeń pełne inspirujących cytatów i luster do przeglądania się we własnych marzeniach.

Warsztaty poprowadzą Barbara Nawrocka i Dominika Wilczyńska z kolektywu PALCE LIZAĆ – dziewczyny, które potrafią zrobić wszystko z niczego i to tak, żeby było ładnie i z sensem.

Warsztaty na Facebooku

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
Projekt realizowany jest w parterstwie z Referatem ds. Młodzieży i Seniorów Urzędu Miasta Krakowa.

belka logotypy

© 2014. All rights reserved.
PRACOWNIA OBYWATELSKA
design Ewa Skrzypiec
code Lech Dulian