Zgłoś się do badań i powiedz nam, czego potrzebuje Twoja Dzielnica!

Zapraszamy do udziału w badaniu potrzeb i oczekiwań mieszkańców Dębnik, Podgórza i Czyżyn!

 

  • KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy mieszkaniec i mieszkanka dzielnic: Dębniki, Podgórze, Czyżyny. Nie trzeba być zameldowanym!

 

  • NA CZYM POLEGA BADANIE?

Z wybranymi osobami badacze z Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzą wywiady dotyczące oczekiwań co do rozwoju dzielnic. Wywiad potrwa około godziny.

 

  • CZEMU POSŁUŻĄ WYNIKI BADANIA?

Wyniki badań zostaną wykorzystane przy tworzeniu Planów Rozwoju Dzielnicy – dokumentów strategicznych powstających we współpracy mieszkańców i radnych. O Planach więcej przeczytasz tutaj.

 

  • JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij krótką ankietę  i czekaj na maila*

*Skontaktujemy się z wybranymi osobami – badacze wybiorą respondentów na podstawie kryteriów demograficznych, tak by zapewnić różnorodność badanej grupy.

 

  • JEŚLI CHCESZ SIĘ MOCNIEJ ZAANGAŻOWAĆ…

Zgłoś się do udziału w pracach Grupy Roboczej (pytanie o to, czy chcesz uczestniczyć w pracach Grupy, znajdziesz w ankiecie). Grupa Robocza, złożona z mieszkańców i radnych Dzielnicy, będzie pracować nad Planem Rozwoju Dzielnicy, dokumentem, w którym zostaną zawarte najważniejsze ustalenia co do tego, jak powinna wyglądać w przyszłości Dzielnica. Od czerwca  do listopada Grupa będzie pracowała pod okiem moderatora oraz opiekuna. W październiku i listopadzie członkowie Grupy zaprezentują wyniki swojej pracy na otwartych spotkaniach z mieszkańcami. W grudniu nastąpi przyjęcie Planów przez Rady Dzielnic. O Planach więcej przeczytasz tutaj.

 

Więcej informacji udzielają:

koordynatorka, Anna Kowalczyk, pod numerem telefonu: 797164461 lub mailowo: anna.kowalczyk@pracowniaobywatelska.pl;

opiekun merytoryczny projektu, Piotr Marczyk, pod numerem telefonu: 604335499 lub mailowo: piotr@pracowniaobywatelska.pl

 

© 2014. All rights reserved.
PRACOWNIA OBYWATELSKA
design Ewa Skrzypiec
code Lech Dulian