Znamy terminy konsultacji w Dzielnicach

głosowanie

Temat budżetu partycypacyjnego w Krakowie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. http://budzet.krakow.pl/media/ Po dwóch miesiącach spotkań i rozmów z radnymi dzielnic, wyłoniliśmy trzy dzielnice, które przeznaczą do dyspozycji mieszkańców łączną kwotę 275 tysięcy złotych. Są to: VI Bronowice (75 tys), VII Zwierzyniec (100 tys) i IV Prądnik Biały – osiedle Górka Narodowa (100 tys).  Informacje o tym w jaki sposób zgłaszać projekty oraz formularz zgłoszeniowy wkrótce będą dostępne na stronie www.budzet.krakow.pl

W drodze konsultacji społecznych mieszkańcy będą mogli przeznaczyć środki z budżetu partycypacyjnego na inwestycje i projekty, które ich zdaniem powinny zostac zrealizowane w dzielnicy. Poniżej podajemy dokładne terminy i miejsca spotkań:

 

Dzielnica IV – Prądnik Biały

Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Porzeczkowa 3

15 maja (środa), 5 czerwca (środa), 18 czerwca (wtorek)

Wszystkie spotkania odbędą się o godzinie 18.

 

Dzielnica VI – Bronowice

Zespół Szkół Budowlanych nr 1, ul. Szablowskiego 1

14 maja (wtorek), 4 czerwca (wtorek), 17 czerwca (poniedziałek)

Wszystkie spotkania odbędą się o godzinie 17.

 

Dzielnica VII – Zwierzyniec

Szkoła Podstawowa nr 31, ul. Prusa 18

13 maja (poniedziałek), 3 czerwca (poniedziałek), 19 czerwca (środa)

Wszystkie spotkania odbędą się o godzinie 18.

 

Serdecznie zapraszamy na nie mieszkańców dzielnicy, jak i osoby pracujące i uczące się na terenie objętym konsultacjami. Spotkania będą stanowiły cykl, wskazana jest zatem obecność na wszystkich trzech. Termin konsultacji wrześniowych, podczas których odbędzie się głosowanie nad najlepszymi pomysłami mieszkańców zostanie podany w czerwcu.

© 2014. All rights reserved.
PRACOWNIA OBYWATELSKA
design Ewa Skrzypiec
code Lech Dulian